Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Internetová stránka obce Slavnica.

Nenašli sa žiadne akcie

Voľba prezidenta SRVytlačiť
 

E-mailová adresa na doručenie oznámenia o delegovaní člena  a náhradníka do  okrskovej volebnej komisie v Slavnici  pre "Voľba prezidenta SR 2019"

                                                       starosta@slavnica.sk

                        

Voličovi , ktorý nebude môcť voliť vo volebnom okrsku , v ktorého zozname voličov je zapísaný, vydá obec "Hlasovací preukaz" a zo zoznamu voličov ho vyčiarkne s poznámkou o vydaní hlasovacieho preukazu. Hlasovací preukaz oprávňuje na zápis do zoznamu voličov v ktoromkoľvek volebnom okrsku. Volič môže požiadať o vydanie hlasovacieho preukazu:

- osobne najneskôr posledný pracovný deň predo dňom konania volieb v úradných hodinách, najneskôr 15.marca do 14.00 hod, pre druhé kolo volieb najneskôr 29. marca 2019 dp 14.00 hod. . Obec vydá hlasovací preukaz bezodkladne.

- listinnou formou , žiadosť o vydanie hlasovacieho preukazu musí byť obci doručená najneskôr 15 pracovných dní predo dňom konania volieb tzn. najneskôr 25.februára 2019, pre druhé kolo volieb najneskôr 11.marca 2019. Obec zašle hlasovací preukaz voličovi doporučenou zásielkou na adresu trvalého pobytu ,ak v žiadosti neuvedie inú korešpondenčnú adresu, najneskôr tri pracovné dni od doručenia žiadosti.

- elektronicky , žiadosť o vydanie hlasovacieho preukazu musí byť doručená najneskôr 15 pracovných dní predo dňom konania volieb , tzn. najneskôr 25.februára 2019, pre druhé kolo volieb najneskôr 11.marca 2019.

                   


 
 


Úvodná stránka